« Katalog stron / Teksty / Życzenia na Dzień Matki

  :: Dodaj stronę  


» Życzenia i wierszyki Dzień Matki

Życzenia i wierszyki Dzień Matki Życzenia i wierszyki na Dzień Matki - Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń... Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: zdrowia, szczęścia i powodzenia. Droga mamo, uśmiechnij się, przecież dzisiaj jest Twój dzień, dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze, wszystkiego dobrego.
PageRank: 3 - wieciej: Życzenia i wierszyki Dzień Matki
http://www.zycze.pl/zyczenia,dzien-matki,30.html | link nie działa/spam?


» Dzień Matki historia, tradycja

Dzień Matki historia, tradycja Dzień Matki, historia, tradycja, życzenia i pomysły na prezenty. Historia święta Matki sięga czasów starożytnych - obchodzono je już w starożytnej Grecji (wiosenne święto Matki Natury, podczas którego składano hołd Rei, żonie Kronosa, która była matką wszechświata i wszystkich bóstw) i w Rzymie (święto bogini Cybele, również uważanej za matkę bogów, było ono obchodzone prawdopodobnie pomiędzy 15 a 18 maja).
PageRank: 3 - wieciej: Dzień Matki historia, tradycja
http://www.dzien-matki.arnika.waw.pl/ | link nie działa/spam?


» Życzenia SMS na Dzień Matki

Życzenia SMS na Dzień Matki Życzenia na SMS i nie tylko - gotowe sms, wierszyki z okazji Dnia Matki. Krótkie lecz wyraziste wyznania: Bukiet kwiatów Ci przynoszę i o uśmiech też Cię proszę. Me życzenia Ci posyłam ukochana Mamo miła.... Kochana Mamo, dzisiaj jest Dzień Mamy, a na całym świecie nikt nie jest kochany tak, jak Ty, Mamusiu!
PageRank: 2 - wieciej: Życzenia SMS na Dzień Matki
http://sms.free.plock.pl/?id=27 | link nie działa/spam?


» Życzenia na Dzień Matki

Życzenia na Dzień Matki Życzenia na Dzień Matki do wysłania e-mailem albo do wydruku. Szczare wyznania dla Mamy Sms-em, lub jak wolisz wierszyk. Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, Ręką podana nad przepaścią, Ścieżką w gąszczu. Droga mamo uśmiechnij się przecież dzisiaj jest Twój dzień dlatego przesyłam całusa mocnego życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.
PageRank: 2 - wieciej: Życzenia na Dzień Matki
http://moje-zyczenia.pl/zyczenia-na-dzien-matki/zyczenia-na-dzien-matki.php | link nie działa/spam?


» Świętowanie Dnia Matki

Świętowanie Dnia Matki Dzień Matki to wyjątkowy dzień, w którym chcemy podziękować swoim Mamom za ich bezwarunkową miłość i opiekę. Dobrze jest miło zaskoczyć swoja Mamę oryginalnym podarunkiem, ciekawymi życzeniami, kolorowym bukietem kwiatów lub kartką. Sprawmy, aby Dzień Matki był piękny i niezapomniany.
PageRank: 2 - wieciej: Świętowanie Dnia Matki
http://www.265.pl/ | link nie działa/spam?


» Dzień Matki - Życzenia, SMSy

Dzień Matki - Życzenia, SMSy Dzień Matki to piękny dzień. Zobacz prezenty, wierszyki, życzenia i kartki na dzień matki oraz gotowe sms-y. Dzień Matki to święto obchodzone corocznie (w Polsce - 26 maja) jako wyraz szacunku wobec matek. W tym dniu są one zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami i prezentami przez własne dzieci, rzadziej inne osoby
PageRank: 1 - wieciej: Dzień Matki - Życzenia, SMSy
http://www.mamusia.jeja.pl/ | link nie działa/spam?


» Wierszyki na Dzień Mamy

Wierszyki na Dzień Mamy Strona z gotowymi tekstami sms - Życzenia na Dzień Matki Mamy Mamusi, Wierszyki na Dzień Mamy Matki Mamusi. Dziś święto wielkie w domu naszym całym Radości tyle w sercach naszych małych Radość ta dzień Twój niech też opromienia Bo dziś Mamusiu dzień Twego imienia Przyjmij gorące życzenia od dzieci Ile radości jest na całym świecie Ile dobroci po świecie rozlanej. Tyle chcę zebrać dziś Mamie kochanej! Chcę upleść wieniec z kwiatów i radości Byś w życiu miała tyle wesołości Ile Twe serce pojąć tylko zdoła Byś nigdy smutna nie była - lecz wesoła. Niech Bóg Twym krokom błogosławi Mamo Niech Cię obdarzy Swą słodyczą samą Żyj nam szczęśliwie, słonko niech Ci świeci I miej pociechę z nas - Twych dobrych dzieci.
PageRank: 1 - wieciej: Wierszyki na Dzień Mamy
http://www.gotowe-eski.info/kat,nadzienmatki.php | link nie działa/spam?


» Gotowe teksty na Dzień Matki

Gotowe teksty na Dzień Matki Wierszyki na dzień matki, życzenia w dniu matki smsy. Strona zawiera gotowe teksty życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Bogaty zbiór pomoże Ci w wyborze odpowiednich wierszyków na Dzień Matki. Życzenia Wierszyki, smski dla mamy. Dnie urocze, piękne, młode W drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszych Będzie dzień Mamy.
PageRank: 1 - wieciej: Gotowe teksty na Dzień Matki
http://www.dobranoc.za.pl/dzien-matki.html | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed