« Katalog stron / Teksty / Wiersze

  :: Dodaj stronę  


» Rymolandia

Rymolandia Rymowanie, wierszowanie, liter składanie. Wiersze zaczerpnięte jak i moje liche składanki. Życzenia na różne okazje, kartki, oraz 1001 drobiazgów. Mam nadzieję, że chwile u mnie spędzone nie będą stracone. Zapraszam serdecznie.
PageRank: 2 - wieciej: Rymolandia
http://www.bozenapa.republika.pl/ | link nie działa/spam?


» Życzenia walentynkowe, gotowe teksty sms i wierszyki na każdą okazję.

Życzenia walentynkowe, gotowe teksty sms i wierszyki na każdą okazję. Znajdziesz tutaj gotowe życzenia walentynkowe, wielkanocne, wyznania miłosne oraz wiele innych kategorii. Życzenia można wysłać na telefon z naszej bramki sms.
PageRank: 2 - wieciej: Życzenia walentynkowe, gotowe teksty sms i wierszyki na każdą okazję.
http://www.zyczenia-sms.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Wierszyki na SMS

Wierszyki na SMS Wiadomości SMS są odpowiednie nie tylko do wysyłania życzeń, ale także za ich pośrednictwem możemy ukochanej osobie wyznać swoją miłość. Będzie to z pewnością bardzo miły akcent w ciągu całego dnia, a także niejednej osobie skutecznie poprawi humor.
PageRank: 1 - wieciej: Wierszyki na SMS
http://www.zyczeniasms.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Wiersze wierszyki - poezja

Wiersze wierszyki - poezja Portal poetycki dla każdego. Możliwość pisania wierszy i czytania wybranych utworów. Wiersze miłosne i refleksyjne - poezja.
PageRank: 0 - wieciej: Wiersze wierszyki - poezja
http://www.spojrzenia.com/ | link nie działa/spam?


» Wiersze

Wiersze Wiersze, poezja. Poetyka jest to nowo powstały serwis literacki w którym każdy może zadebiutować swoim utworem. Wiersze, poezja i proza. Znajdziesz tam wiersze zarówno znanych autorów jak i zwykłych ludzi. Ponadto cytaty i forum, Zapraszamy!
PageRank: 0 - wieciej: Wiersze
http://www.poetyka.pl/ | link nie działa/spam?


» Poezja

Poezja Wiersze Magdaleny Dziedzic. Wiersze o miłości, tęsknocie, życiu i śmierci, nadziei i wierze w lepszą przyszłość. Poezja na najwyższym poziomie! Zapraszamy!
PageRank: 0 - wieciej: Poezja
http://www.wiersze.jrr.pl/ | link nie działa/spam?


» Wiersze miłosne

Wiersze miłosne Wiersze miłosne i inne wiersze. 3500 wierszy. Wiersze o miłości w najlepszym wydaniu. Wiersze miłosne, które tutaj znajdziesz to intelektualny afrodyzjak. Każdy znajdzie tutaj coś co go zainspiruje i pobudzi do działania.Wiersze oraz wierszyki miłosne, czyli największy zbiór wierszy miłosnych w Internecie. Poezja miłosna znanych poetów oraz krótkie wierszyki o miłości.
PageRank: 0 - wieciej: Wiersze miłosne
http://www.wiersze.info.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed