« Katalog stron / Teksty / Poezja

  :: Dodaj stronę  


» Wiersze autorstwa Leszek009

Wiersze autorstwa Leszek009 Jest to strona na której zamieszczam swoje dotychczas napisane wiersze. Jesli interesujesz sie poezja, zapraszam!
PageRank: 6 - wieciej: Wiersze autorstwa Leszek009
http://republika.onet.pl/ | link nie działa/spam?


» Miłość w słowach - Wiersze miłosne, wierszyki, poezja i aforyzmy

Miłość w słowach - Wiersze miłosne, wierszyki, poezja i aforyzmy Najpiękniejsza poezja miłosna, wspaniałe wiersze miłosne i erotyki, piękne wierszyki miłosne, aforyzmy o miłości, historie miłosne, złote myśli, cytaty i sentencje, listy miłosne, teksty na walentynki oraz randki.
PageRank: 4 - wieciej: Miłość w słowach - Wiersze miłosne, wierszyki, poezja i aforyzmy
http://www.milosc.info/ | link nie działa/spam?


» Wiersze, opowiadania, eseje

Wiersze, opowiadania, eseje Literatura: wiersze, opowiadania, felietony, eseje. Baza kilkudziesięciu tysięcy tekstów. Prezentacje. Forum. Konkursy poetyckie. Wydarzenia kulturalne.
PageRank: 4 - wieciej: Wiersze, opowiadania, eseje
http://www.portalliteracki.pl/ | link nie działa/spam?


» Ks. Jan Twardowski

Ks. Jan Twardowski Strona w całości poświęcona życiu i twórczości ks. Jana Twardowskiego. Zawiera krótką biografię, bibliografię twórczości, wybór wierszy i fragmenty prozy "Jana od biedronki", jak też bogaty zbiór artykułów prasowych (część to fotokopie w formatach PDF i JPG), wypowiedzi własne autora, foto
PageRank: 4 - wieciej: Ks. Jan Twardowski
http://twardowski.poezja.eu/ | link nie działa/spam?


» Poezja.eu - vortal poetycki

Poezja.eu - vortal poetycki Współczesna i klasyczna poezja polska. Sylwetki autorów - Kochanowski, Borowski, Poświatowska, Gałczyński, wiersze, forum poezji: Ogród Luizy.
PageRank: 4 - wieciej: Poezja.eu - vortal poetycki
http://www.poezja.eu/ | link nie działa/spam?


» Poezja

Poezja Szkicownik. Serwis literacko-poetycki.
PageRank: 3 - wieciej: Poezja
http://www.szkicownik.com/ | link nie działa/spam?


» Magia Słowa

Magia Słowa Andrzej Borecki - strona autorska . Kultura, literatura, opowiadania, wiersze, publicystyka, poezja, proza, ebooki , forum.
PageRank: 3 - wieciej: Magia Słowa
http://www.andreadoria.republika.pl/ | link nie działa/spam?


» Poezja, proza - Serwis Literacki

Poezja, proza - Serwis Literacki Promocja piękna poezji, literatury czy właściwie pojętych wartości duchowych to nasza główna dewiza na twórczość i życie. Dołącz do elitarnego kręgu nałogowych czytelników prasy literackiej, darmowych ebooków i bywalców imprez poetyckich. Jesteś romantykiem, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie. Brak Ci słów aby opisać co czujesz i myślisz, zobacz jak inni wyrażają siebie przez poezję. Niech spokój, który zmieszkał w Twoim sercu znajdzie ujście w wierszach, których jesteśmy wiernymi czytelnikami. Powstaliśmy po to, aby wspólnie cieszyć się poezją, sztuką i życiem wśrod piękna literatury. Po to, aby poznać interesujących ludzi i spotkać prawdziwych przyjaciół. Jeśli masz ochotę, to zamieszkaj z nami. Daj się ponieść spontanicznym emocjom, twórczej fali, której towarzyszą miłość i szacunek dla innych. Poszukaj z nami prawdziwej sztuki. Poczuj bicie jej serca. Gwarantujemy obcowanie z pięknem w wyjątkowej grupie jej autorów i miłośników. Czas na debiut, zaistniej w internecie już ter
PageRank: 3 - wieciej: Poezja, proza - Serwis Literacki
http://www.knowacz.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed